Çocuklara Yaklaşım Oturumları

Ayırıcı Tanı :Çocuk İhmal Ve İstismarı Proje Takımı olarak Gazi TÖB ve Trakya TÖB gönüllüleriyle birlikte 2 Nisan Otizm Farkındalık ve Dünya Çocuk Kitapları Günü kapsamında otistik çocuklara kitap okuma saha etkinliğiyle karşınızdayız. 

Kendi yerellerimizin iletişime geçerek ulaştığı vakıflara giderek otistik çocuklara kitap okumak başta olmak üzere onlarla oyunlar oynayacak, sohbet edecek ve keyifli bir gün geçireceğiz. 

 Onlarla arkadaş olmaya, birlikte çocukluğumuza dönmeye hazır mısınız? 

Saha çalışmamızın öncesinde çocuklarla doğru iletişim kurabilmek için 11 Nisan 2022 günü saat 18.00’de gerçekleştireceğimiz eğitim webinarına hepiniz davetlisiniz!

Webinarımızda Merhaba! Spektrum’dan Hazan Özturan ve İlhan Yalçın, Çocuk kitabı yazarı ve çizeri Cansu Erkan, Gazi Üniversitesi Çocuk Ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Anabilim Dalı başkanı Prof. Dr. Elvan İşeri gibi değerli katılımcılarımız bizlerle olacak.

Sizler de etkinliği kendi yerellerinize entegre ederek farkındalık çalışmalarını arttırabilir, çocukların günlük yaşam becerilerini ve gelişim süreçlerini desteklemeye bir adım olan bu etkinlik çalışması ile onların yanında olabilirsiniz. 

Saha çalışması yapamayacak olsanız bile eğitime katılabilirsiniz.
 
Başlangıç saati: 18.00
Platform: Zoom

Mor kalpler ve kucak dolusu sevgilerimizle,

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Formu
Feragatname
Bu formu doldurarak kişisel bilgileriniz Türk Tıp Öğrencileri Birliği tarafından açık onayınızla toplanmaktadır. Formda verilen bilgilerin kullanımı, formdaki cevabınız doğrultusunda olacak ve başka herhangi bir amaçla kullanılmayacaktır. Verdiğiniz kişisel veriler 30 Eylül 2022'e kadar saklanacak veya daha fazla saklama durumunda anonim hale getirilecektir. Kişisel verilerinizi daha önce kaldırmamızı istiyorsanız,   yonetimkurulu@turkmsic.org veya   itsdd@turkmsic.org adresine bir e-posta göndererek bunu talep edebilirsiniz. Kişisel verilerinize Türk Tıp Öğrencileri Birliği Yöneticileri tarafından erişilebilir. Kişisel verilerinizin nasıl korunduğu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen turkmsic.org/kvkk adresini ziyaret ediniz. *