Çocuk İhmali ve İstismarına Bakış Webinarı

Ayırıcı Tanı :Çocuk İhmal Ve İstismarı Desteklenmiş Projesi olarak 19 Kasım Dünya Çocuk İstismarını Önleme Günü kapsamında gerçekleştireceğimiz bu senenin ilk etkinliği olan “Çocuk İhmali ve İstismarına Bakış Webinarı” ile karşınızdayız. 

Webinarımızda 3 oturum olacak olup ilk oturumumuz olan “ Çocuk İhmali ve İstismarına Hekim Olarak Genel Bakış” oturumumuzda Ankara Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Sosyal Pediatri Bilim Dalı üyesi Prof. Dr. Betül Ulukol bizlerle olacaktır. İkinci oturumumuz olan “Çocuk İhmali ve İstismarında Çocuğa ve Aileye Yaklaşım” oturumumuzda Başkent Üniversitesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı üyesi Doç. Dr. Meryem Özlem Kütük, son oturumumuz olan “Çocuk İhmali ve İstismarının Bildirim Süreci” oturumunda ise Av. Şahin Antakyalıoğlu bizlerle olacaktır. 

Webinarımızdaki 3 oturumun tamamına katılan gönüllülerimize sertifika verilecektir. 

Çocuk İhmali ve İstismarına geniş çaplı bakacağımız webinarımıza sizler de davetlisiniz. Unutmayalım; bir çocuk gülerse, dünya güler. 

Mor kalpler ve kucak dolusu sevgilerimizle,

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Formu
Feragatname
Bu formu doldurarak kişisel bilgileriniz Türk Tıp Öğrencileri Birliği tarafından açık onayınızla toplanmaktadır. Formda verilen bilgilerin kullanımı, formdaki cevabınız doğrultusunda olacak ve başka herhangi bir amaçla kullanılmayacaktır. Verdiğiniz kişisel veriler 30 Eylül 2022'e kadar saklanacak veya daha fazla saklama durumunda anonim hale getirilecektir. Kişisel verilerinizi daha önce kaldırmamızı istiyorsanız,   yonetimkurulu@turkmsic.org veya   itsdd@turkmsic.org adresine bir e-posta göndererek bunu talep edebilirsiniz. Kişisel verilerinize Türk Tıp Öğrencileri Birliği Yöneticileri tarafından erişilebilir. Kişisel verilerinizin nasıl korunduğu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen turkmsic.org/kvkk adresini ziyaret ediniz. *