PSD Nisan Ayı Çevrimiçi Toplantısı Raportör Başvurusu

Sevgili Gönüllülerimiz, 

Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Sizlerin de bildiği üzere Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı olarak her ayın 7'sinde saat 21.00'da aylık çevrimiçi toplantılarımızı gerçekleştirmekte ve PoSeiDon'larımızla bir araya gelmekteyiz. 

Toplantı öncesinde Ulusal Takım ile bir araya gelmek, toplantı esnasında rapor tutulmasında rol alarak bizlerle birlikte çalışmak ve destek birimimizi daha yakından tanıma fırsatı yakalamak isterseniz raportörlük başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Raportör olabilmek için son başvuru tarihi 4 Nisan 2022, 23.59'dur. 

Nisan Ayı Çevrimiçi Toplantısını 7 Nisan Perşembe günü saat 21.00’da Zoom platformu üzerinden gerçekleştireceğiz. 

Her ay olduğu ve olacağı gibi bu ay da Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı olarak sizlerle bir araya gelmeyi ve raportörlük başvurularınızı incelemeyi dört gözle bekliyoruz! Her türlü soru ve katkınız için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

PoSeiDon'lardan kucak dolusu sevgiler,

Başvuru Tarihleri
-
Başvuru Formu
Feragatname
Bu formu doldurarak kişisel bilgileriniz Türk Tıp Öğrencileri Birliği tarafından açık onayınızla toplanmaktadır. Formda verilen bilgilerin kullanımı, formdaki cevabınız doğrultusunda olacak ve başka herhangi bir amaçla kullanılmayacaktır. Verdiğiniz kişisel veriler 30 Eylül 2022'e kadar saklanacak veya daha fazla saklama durumunda anonim hale getirilecektir. Kişisel verilerinizi daha önce kaldırmamızı istiyorsanız,   yonetimkurulu@turkmsic.org veya   itsdd@turkmsic.org adresine bir e-posta göndererek bunu talep edebilirsiniz. Kişisel verilerinize Türk Tıp Öğrencileri Birliği Yöneticileri tarafından erişilebilir. Kişisel verilerinizin nasıl korunduğu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen turkmsic.org/kvkk adresini ziyaret ediniz. *